Grono dziekańskie dla WOŚP

W tym roku grono dziekańskie naszego Wydziału osobiście zaangażowało się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i  zaproponowało trzy aukcje na licytacje WOŚP. Dzięki temu wśród aukcji licytowanych na cele charytatywne  znalazły się aż trzy propozycje od Wydziału MFI UG! 

 

Wśród nich wyjątkowa okazja, aby rozegrać partię szachów z Panem Dziekanem Piotrem Bojarskim w jego gabinecie przy kawie i ciastku. Jeśli lubisz gry na świeżym powietrzu, masz szansę wylicytować grę w Boule z Panią Prodziekan Barbarą Wolnik. Po zakończeniu gry Pani Prodziekan zaprosi Ciebie i Twoich kibiców na swój słynny "sernik bez rodzynek". Wspólne wyjście do pubu, aby pograć w grę planszową "Splendor" z Panem Prodziekanem Marcinem Marciniakiem, to trzecia aukcja Wydziału MFI. 

 

Te trzy aukcje to niepowtarzalne okazje, aby spędzić czas w nieformalnej atmosferze z Dziekanami Wydziału MFI, wspierając jednocześnie osoby dotknięte chorobą płuc. Licytujcie do końca stycznia:

 

1. Rozgrywka szachowa z Dziekanem Wydziału MFI UG

2. Gra w "Boule" z Panią Prodziekan Wydziału MFI UG

3. Zagraj w "Splendor" z Prodziekanem Wydziału MFI UG

 

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi aukcjami Uniwersytetu Gdańskiego na stronie: UG zagra z WOŚP już po raz czwarty | Aktualności - Uniwersytet Gdański. Oferta jest bardzo ciekawa i różnorodna!

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 17. Styczeń 2024 - 09:43; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska Ostatnia zmiana: wtorek, 30. Styczeń 2024 - 10:48; osoba wprowadzająca: Ewa Jaros