Dzień Otwarty (nie tylko) dla dziewczyn 19 kwietnia 2024!

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 16 Kwiecień, 2024 - 13:22

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego po raz kolejny bierze udział w akcji Fundacji Perspektywy Dziewczyny do Ścisłych. Akcja ta, obok siostrzanej akcji Dziewczyny na Politechniki, ma na celu zachęcenie i przekonanie licealistek oraz uczennic techników do podjęcia studiów na kierunkach inżynierskich oraz ścisłych.

Bilety na Summit Women in Tech 2024

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 16 Kwiecień, 2024 - 11:38

W dniach 12-13 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejny Summit Women in Tech! Najbardziej energetyczne i inspirujące wydarzenie tego lata! To największa w Europie i Azji konferencja dla kobiet w STEM, Tech & IT, która odbędzie się w Expo XXI w Warszawie i zgromadzi ponad 10.000 studentów, specjalistów i liderów ze świata nowych technologii. Szczegóły na stronie Perspektywy Women in Tech Summit 2024

Sukces szachistów z Wydziału MFI UG!

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 5 Marzec, 2024 - 09:01

W dniach 23-25.02.24 r. w Lublinie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski. Drużyna w składzie Martyna Wikar, Gabriela Króliczek, Honorata Kucharska, Jakub Garbowski, Aleksander Walaszczyk, Kamil Lendzion i Marcin Wojciechowski zajęli 3 miejsce w kategorii Uniwersytetów i 9 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Honorata Kucharska i Marcin Wojciechowski są studentami kierunku Informatyka Praktyczna na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki.

Dzień Otwarty (nie tylko) dla dziewczyn 19 kwietnia 2024!

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 8 Kwiecień, 2024 - 13:08

Grono dziekańskie dla WOŚP

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 30 Styczeń, 2024 - 10:48

W tym roku grono dziekańskie naszego Wydziału osobiście zaangażowało się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i  zaproponowało trzy aukcje na licytacje WOŚP. Dzięki temu wśród aukcji licytowanych na cele charytatywne  znalazły się aż trzy propozycje od Wydziału MFI UG!