wydarzenia

Grono dziekańskie dla WOŚP

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 30 Styczeń, 2024 - 10:48

W tym roku grono dziekańskie naszego Wydziału osobiście zaangażowało się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i  zaproponowało trzy aukcje na licytacje WOŚP. Dzięki temu wśród aukcji licytowanych na cele charytatywne  znalazły się aż trzy propozycje od Wydziału MFI UG! 

 

MFI dla WOŚP

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 27 Listopad, 2023 - 13:34

Zespół ds. Promocji MFI UG zaprasza wszystkich członków naszej wydziałowej społeczności do zgłaszania pomysłów na aukcje do licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w organizację której jak co roku włącza się Uniwersytet Gdański.  Pomysły można zgłaszać za pośrednictwem formularza: MFI dla WOŚP

W tym roku WOŚP zagra pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. 

Women in Tech Camp 2023

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 3 Październik, 2023 - 10:04

 Studiujesz kierunek informatyczny lub techniczny? Kochasz nowe technologie i planujesz karierę w tej branży? Weź udział w WOMEN IN TECH CAMP - największym w Europie obozie tematycznym dla dziewczyn w IT&TECH!

"Quantum Technology!"- wykład otwarty prof. Haralda Weinfurtera na UG

Ostatnia modyfikacja: piątek, 29 Wrzesień, 2023 - 14:09

Dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego wraz z Dyrektorem Międzynarodowego Centrum Teorii Technologii Kwantowych zapraszają na wykład otwarty prof. Haralda Weinfurtera pt. "Quantum Technology!".

Wykład odbędzie się w języku angielskim 5 października 2023 r.  o godz. 10:00 w sali 1.14 budynku Instytutu Informatyki UG.

Wernisaż wystawy „Sekrety gwiazd. Co łączy naukę i sztukę?” autorstwa Pani dr Karoliny Paterek.

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 12 Czerwiec, 2023 - 14:21

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy „Sekrety gwiazd. Co łączy naukę i sztukę?” autorstwa Pani dr Karoliny Paterek.

 

15 czerwca o 13.00 w Bibliotece Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się wernisaż wystawy obrazów Karoliny Wojnowskiej-Paterek „Sekrety gwiazd. Co łączy naukę i sztukę? Secrets of the Stars. What links science and art?”.

 

Relacja ze Święta Wydziału 30 maja 2023 r.

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 12 Czerwiec, 2023 - 08:34

30 maja 2023 r. po raz drugi obchodziliśmy Święto Wydziału MFI. Pierwsza edycja z maja 2022 r. zapoczątkowała nową tradycję wspólnej zabawy i integracji naszej wydziałowej społeczności. Do uczestnictwa w wydarzeniu Pan Dziekan prof. dr hab. Piotr Bojarski oraz Organizatorzy zaprosili studentów, wykładowców oraz wszystkich pracowników niebędących nauczycielami akademickimi.