fbpx wydarzenia | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 30 stycznia 2020 r. zmarł

ś.p.

Nowi członkowie PAN

W dniu 5 grudnia Zgromadzenie Ogólne Polskiej Akademii Nauk wybrało prof. dr. hab. Ryszarda Horodeckiego członkiem rzeczywistym Akademii. Jednocześnie prof. Marek Żukowski został wybrany członkiem korespondentem.

KOŁO NAUKOWE FIZYKÓW MEDYCZNYCH NA ScienceCom!

W dniach 22-23 listopada 2019 roku w Centrum Nauki Experyment w Gdyni odbywał się Festiwal Kół Naukowych i Środowisk Akademickich ScienceCom. W tym unikatowym i innowacyjnym wydarzeniu popularnonaukowym uczestniczyło Koło Naukowe Fizyków Medycznych Siwert. Nasi studenci: Magdalena Kuszmider, Karolina Loroch, Paulina Tabarkiewicz oraz Mateusz Faliński, przeprowadzali pokazy eksperymentów fizycznych „Oko w oko z wadami wzroku”. Dodatkowo, członkowie koła mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniach i spotkaniach z biznesem.

Polskie Towarzystwo Biofizyczne Oddział Gdański serdecznie zaprasza na seminarium „ Nowe życie starych leków. Potencjalna rola modulacji aktywności chemoterapeutyków”, które wygłosi dr hab. Jacek Piosik z Pracowni Biofizyki (Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed.

26.11.2019 r. godz. 11:00, sala Rady Wydziału (21), Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Uniwersytet Gdański, ul. Wita Stwosza 57.

Otwarcie budynku Instytutu Informatyki

W imieniu władz Uniwersytetu Gdańskiego zapraszamy na uroczyste otwarcie nowego budynku Instytutu Informatyki Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UG, które odbędzie się 25 listopada 2019 o godz. 11.00. Nowy Instytut Informatyki UG to jeden z najnowocześniejszych budynków w Polsce z aulami, pracowniami, laboratoriami odpowiadającym prowadzeniu badań naukowych i dydaktyce na miarę XXI wieku.

Czas – 25 listopada 2019, godz. 11.00

Informujemy o godzinach dziekańskich na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki, obowiązujących w dniu 01 października 2019 (wtorek) od godziny 07.00 do 18.00.

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 sierpnia 2019 roku zmarł

Ś.P.​

Prof. dr hab. Zdzisław Pająk

zdjęcie 1

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Debaty o uniwersytecie!

Subskrybuj RSS - wydarzenia