Dr Elżbieta Mrożek Akademickim Nauczycielem Roku w pomorskim

Z wielką radością informujemy, że dr Elżbieta Mrożek zwyciężyła w pierwszym etapie plebiscytu na Akademickiego Nauczyciela Roku w województwie pomorskim przechodząc do finału, w którym zawalczy o tytuł Akademickiego Nauczyciela Roku Polski. Głosować można do 20 grudnia 2023 na stronie: Dr Elżbieta Mrożek - kandydat w plebiscycie "Nauczyciel Akademicki Roku Polski" | Dziennik Bałtycki (dziennikbaltycki.pl).

Gorąco namawiamy wszystkich do oddania przynajmniej jednego głosu na osobę, która od lat kształci przyszłe pokolenia nauczycieli, całym sercem angażuje się w popularyzację nauki oraz w promocję naszego Wydziału!

 

Dr Elżbieta Mrożek – adiunkt dydaktyczny w Zakładzie Dydaktyki Matematyki na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego oraz nauczyciel dyplomowany w Uniwersyteckim Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku. Zawodowo także pedagog specjalny i terapeuta indywidualny. Pasjonatka nauczania matematyki w sposób problemowy i odkrywczy. Autorka wielu publikacji naukowych oraz popularno – naukowych z zakresu dydaktyki matematyki, a także podręczników szkolnych: Matematyka w Punkt  oraz Matematyka z Bratkiem. Organizatorka wielu imprez popularnonaukowych, podczas których uczniowie doświadczają połącznia magii nauki z zabawą w salonach gier, klockowniach, escape-roomach czy matematycznych przedstawieniach teatralnych. Prywatnie mama 6-letniej Niny i miłośniczka kuchni wschodniej. 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 12. Grudzień 2023 - 23:12; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Grudzień 2023 - 23:13; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska