ABO UG 2023 - do 30 października głosowanie w drugiej edycji ABO UG

W poniedziałek 23 października o godz. 8.00 rozpoczęło się głosowanie w drugiej edycji Akademickiego Budżetu Obywatelskiego Uniwersytetu Gdańskiego.

Głosowanie potrwa do 30 października, godz. 23:59. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji, odbywać się będzie w formie elektronicznej na stronie https://abo.ug.edu.pl/Glosowanie.aspx po zalogowaniu się do Portalu Pracownika (pracownicy) lub Portalu Studenta (studenci i doktoranci).

Osoby, które w momencie głosowania są zarówno pracownikami jak i studentami lub doktorantami uczelni – będą mogły zagłosować w obu kategoriach (logując się do Portalu Pracownika – wybierają maksymalnie 3 projekty z listy dostępnych projektów pracowniczych, a po zalogowaniu się do Portalu Studenta – mogą wybrać maksymalnie 3 projekty z puli dostępnych projektów studenckich).

Lista 27 projektów ABO UG 2023, które Komisja konkursowa zatwierdziła w miniony piątek podczas posiedzenia do etapu głosowania (tym 18 projektów pracowniczych oraz 9 projektów studenckich) znajduje się pod tym linkiem: https://ug.edu.pl/abo/abo-ug-2023/lista-projektow-dopuszczonych-do-glosowania.

 

Wśród projektów pracowniczych jest jeden projekt dla naszego Wydziału: nr 10  "Infokiosk dla Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki" zgłoszony przez Pana mgra Mateusza Miotka. Polecamy też Państwa uwadze projekt nr 16 "Zakup i montaż luster w sali prób Akademickiego Centrum Kultury" zgłoszony przez Panią dr Aleksandrę Nowel. Studentów naszego Wydziału zachęcamy do oddania głosu na projekt nr 4 "Uczelniana stacja pomiarowa promieniowania tła" zgłoszony przez Koło Naukowe Fizyków Wydziału MFI!

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 25. Październik 2023 - 13:20; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska Ostatnia zmiana: środa, 25. Październik 2023 - 13:54; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska