uczelnia

Rusza druga edycja Akademickiego Budżetu Obywatelskiego Uniwersytetu Gdańskiego

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 30 Marzec, 2023 - 10:47

Akademicki Budżet Obywatelski Uniwersytetu Gdańskiego (”ABO UG”) to konkurs, w ramach którego studenci, doktoranci i pracownicy UG mogą zgłaszać swoje pomysły na rozwój uczelni. Do wydania jest 200 tys. złotych. Projekty do drugiej edycji wydarzenia będzie można zgłaszać już od 3 kwietnia.

Seminarium biofizyczne "Nanocząstki platyny jako potencjalne modulatory aktywności wybranych leków przeciwnowotworowych"

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 14 Marzec, 2023 - 07:17

Serdecznie zapraszamy na seminarium biofizyczne, które odbędzie się 21.03.2023 r. o godz. 9:30, w sali 251 w budynku Instytutu Biotechnologii.

 

Temat seminarium: Nanocząstki platyny jako potencjalne modulatory aktywności wybranych leków przeciwnowotworowych

Prodziekan ds. Umiędzynarodowienia i Rozwoju Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki dr hab. Aleksander Kubicki, prof. UG Pełnomocnikiem Rektora ds. Transformacji Cyfrowej

Ostatnia modyfikacja: środa, 8 Marzec, 2023 - 12:40

Miło nam poinformować, że z dniem 6 marca br. Prodziekan ds. Umiędzynarodowienia i Rozwoju Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki dr hab. Aleksander Kubicki, prof. UG pełni rolę Pełnomocnika Rektora ds. Cyfrowej Transformacji Uczelni. Na nowe stanowisko został powołany przez Rektora UG prof. dr. hab. Piotra Stepnowskiego.

Serdecznie gratulujemy. 

Więcej informacji : TUTAJ 

KOMUNIKAT DZIEKANA WYDZIAŁU MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI DOTYCZĄCY PRACY ORAZ ORGANIZACJI ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH NA WMFiI W OKRESIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 19 Grudzień, 2022 - 10:10

W dniach 24 grudnia 2022 roku – 6 stycznia 2023 roku budynek Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UG
będzie zamknięty.

Od 2 do 5 stycznia 2023 r. zajęcia na Wydziale będą odbywać się wyłącznie w trybie zdalnym.

Wszyscy pracownicy administracyjni Dziekanatu i Biura Dziekana, w tym Zespołu Obsługi Jednostek Wydziałowych, Sekcji Informatycznej oraz pracowniczy techniczni w Instytutach  będą pracować w okresie świąteczno-noworocznym zadaniowo w trybie zdalnym. Kontakt z pracownikami w tym czasie możliwy jest drogą mailową oraz telefoniczną.