uczelnia

KOMUNIKAT - BŁĄD W INFORMACJI O REKRUTACJACH

Ostatnia modyfikacja: środa, Lipiec 20, 2022 - 10:42

Szanowni Państwo,

 

w dniu ogłoszenia list, czyli w poniedziałek 18 lipca br. w południe doszło do poważnej awarii systemu informatycznego. W jej wyniku kandydaci, znajdujący się poza limitem miejsc, otrzymali błędną informację o tym, że wstępnie zakwalifikowali się na przyjęty kierunek mimo uzyskania niewystarczającej liczby punktów. 

System przed rekrutacją był kilkukrotnie sprawdzany i testowany. Testy wypadły pomyślnie. 

A jednak w momencie publikowania list przez komisje wydziałowe, wygenerowane zostały błędne komunikaty na następujących kierunkach: 

Prace serwisowe IT – brak dostępności usług oraz przerwy w dostępie do Internetu w dniu 20.04.2022r.

Ostatnia modyfikacja: czwartek, Kwiecień 14, 2022 - 12:17

W dniu 20 kwietnia 2022 roku w godzinach 19.00 – 24.00 zostały zaplanowane prace serwisowe w infrastrukturze sieciowej Uniwersytetu. W tym czasie wystąpią przerwy w dostępie do wszystkich usług świadczonych przez Centrum Informatyczne UG, w tym przerwy w dostępie do Internetu.

 

 

Szkolenie poświęcone bazie Proquest

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, Marzec 21, 2022 - 14:12

Szanowni Państwo,

 

Biblioteka Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza pracowników oraz studentów na szkolenie poświęcone bazie Proquest - link do rejestracji w załączeniu.

Szkolenie odbędzie się w dniu 29 marca, godzina 12.00, w  j. polskim, poprowadzi je p. Agnieszka Studencka, Account Manager, ProQuest.

 

Konkurs Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, luty 21, 2022 - 09:33

Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza Konkurs Wydawnictwa UG na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej.

 

Wydawnictwo Uniwersytetu Gdańskiego ogłasza Konkurs na najlepszą książkę naukową, dydaktyczną i przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej. W konkursie mogą brać udział publikacje wydane w Wydawnictwie w okresie roku poprzedzającego rozstrzygnięcie konkursu. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszej książki w trzech kategoriach: