Stypendia dla dziewczyn Perspektyw i Intela!

Zapraszamy Was do aplikowania do 9 edycji prestiżowego programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" i zaplanowania swojej przyszłości z solidnym wsparciem, jakie daje stypendium. Jeżeli jesteś studentką jednego z kilkuset kierunków na 44 uczelniach technicznych i uniwersytetach - listę znajdziesz na naszej stronie ( lista uczelni i kierunków) - nie zwlekaj i aplikuj to niepowtarzalna szansa na rozwój, pomoc w karierze zawodowej i konkretne wsparcie finansowe. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są  Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

 

Co daje stypendium?

 

Jeśli zostaniecie stypendystkami INTEL-PERSPEKTYWY otrzymacie wsparcie merytoryczne i finansowe. Dostaniecie wsparcie od Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Mentor pomoże Wam wyznaczyć sobie cele i wytrwale je realizować, pokaże jak wygląda praca w dużej firmie technologicznej i jak planować swoją karierę. Otrzymacie  stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie będziecie ponosić w związku ze studiami. Będzie to też szansa, aby wziąć  udział w programie stażowym - w Intel Technology Poland Sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum badawczo-rozwojowym Intel w Europie.

 

Nie czekaj - może to Ty zostaniesz stypendystką!

 

APLIKUJ JUŻ DZIŚ

 

Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko do 30 czerwca br.  !

 

Więcej informacji na  www.stypendiadladziewczyn.pl

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 20. Czerwiec 2023 - 10:47; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska Ostatnia zmiana: wtorek, 20. Czerwiec 2023 - 10:52; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska