Program stypendialny Intela oraz Perspektyw

Tradycyjnie już, jak co roku o tej porze, informujemy o możliwości aplikowania o stypendia w ramach dziewiątej edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn", prowadzonego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel. Do rozdysponowania jest dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2023/2024, każde w wysokości 12.000 zł brutto.

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Celem jest pomoc utalentowanym studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto). Zostaną zaproszone również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu - w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie. Aplikować można do 30 czerwca br.

Formularz aplikacyjny:  Formularz
Więcej informacji pod linkiem:  https://www.stypendiadladziewczyn.pl

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 23. Maj 2023 - 11:41; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Maj 2023 - 11:42; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska