Prace Roku z dziedziny Kryminalistyki

Z przyjemnością informujemy, że dwie prace powstałe w wyniku współpracy naszego Wydziału z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zostały nagrodzone w ramach XXIV Edycji Konkursu Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego im. Prof. Tadeusza Hanauska Na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki. W kategorii prac magisterskich nagrodzono pracę Pani Martyny Czarnomskiej z Wydziału WPiA UG p.t. "Badanie wpływu substancji dodatkowych na identyfikację paracetamolu w wybranych lekach dostępnych bez recepty przy użyciu spektroskopii Ramana". Natomiast w kategorii artykuły i publikację nagrodzona została praca Pani dr Anety Lewkowicz z Zakładu Biomateriałów i Fizyki Medycznej Instytutu Fizyki Doświadczalnej (MFI UG) p.t. "Spectroscopic evidence of fluorescence by 1,8-diazafluoren-9-one aggregates—A prospective new ultrasensitive method for fingerprint trace detection".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data publikacji: środa, 15. Listopad 2023 - 13:08; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska Ostatnia zmiana: środa, 15. Listopad 2023 - 15:59; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska