Konkurs z wygraną w postaci stażu w Aplitt

for. Marcel Marcel Jakubowski

ORGANIZATOR KONKURSU

Aplitt - trójmiejska firma programistyczna, specjalizująca się w cyfrowych rozwiązaniach dla firm. Kluczowymi obszarami działalności są usługi programowania oraz outsourcing IT.

Firma podejmuje również nowoczesne i innowacyjne projekty informatyczne. Innowacyjne produkty i usługi dostosowane do potrzeb rynku czy wymagań klientów to narzędzie do dywersyfikacji i poszerzenia obszarów działalności. Aplitt nie boi się inwestować w innowacyjne pomysły, choć firma ma świadomość, że nie każda inwestycja odniesie sukces.

Marka Aplitt budowana jest także w zakresie kompleksowego doradztwa w obszarze cyfrowej transformacji firm. Współpraca w tym temacie przebiega z partnerem technologicznym - AMA Institute.
 

INNOWACJE

Innowacje to kreowanie nowych rozwiązań lub funkcjonalne uatrakcyjnianie dotychczasowych. Zmiany nie muszą być fundamentalne, by okazywać się rewolucyjnymi.

for. Marcel Marcel Jakubowski

TRANSFORMACJA CYFROWA

Transformacja cyfrowa często mylona jest z cyfryzacją przedsiębiorstwa, tj. samym wdrożeniem cyfrowych technologii. Tymczasem transformacja cyfrowa to wykorzystanie szeroko pojętej sztucznej inteligencji w połączeniu z zaawansowanymi narzędziami informatyczno-analitycznymi w zakresie przemodelowania i zoptymalizowania biznesu na bazie rosnących z roku na rok danych.
 

KONKURS - ZAŁOŻENIA

Drodzy Studenci, Wy również możecie zaangażować się w promowaną u nas innowacyjność i zostać członkiem naszego zespołu! Jeśli chodzi Wam po głowie pomysł na nietypowe rozwiązanie / narzędzie / aplikację, które/a ma szansę zaskoczyć świat i podbić rynek, zostańcie naszymi wizjonerami! Może to być pionierska inicjatywa, ale też sposób na udoskonalenie czegoś, co według Was wymaga modyfikacji. Przeobraźcie się w pracownika Działu Projektowania Usług Biznesowych i wykreujcie produkt/usługę.
 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

 

 1. Przemyślcie dokładnie swoją koncepcję, która powinna wkomponowywać się w jeden z poniższych obszarów:
  1. Innowacje technologiczne:
   • cyberbezpieczeństwo;
   • innowacyjne usługi w chmurze;
  2. Innowacje produktowe:
   • cykl życia klienta;
   • przemysł 4.0;
   • instytucja finansowa przyszłości;
   • innowacyjny handel detaliczny.
 2. Zapiszcie swój pomysł, korzystając z załączonego formularza. Rozwińcie każdy z punktów.
 3. Piszcie, rysujcie, liczcie! Odważnie eksperymentujcie z formą!
 4. Gotowe opracowanie prześlijcie na adres: dpub@aplitt.pl.

 

ANALIZA POMYSŁÓW

Zastrzegamy sobie prawo do próśb o uzupełnienie opracowań o brakujące w naszej opinii informacje.
Zespół Innowacji w Aplitt zapozna się z każdym pomysłem, a autorów 3 najciekawszych opracowań zaprosi na spotkanie, podczas którego sami będziecie mogli zaprezentować swoją koncepcję.
 

NAGRODA

Nagrodą w konkursie jest:

 1. Nagroda pieniężna w wysokości 1500 zł brutto.
 2. Możliwość odbycia płatnego stażu w Aplitt w trzech kolejno następujących po sobie miesiącach w terminie od 1.06.2023 r. do 31.12.2023 r., w wymiarze 50 godzin w miesiącu.
  Indywidualnie zostaną ustalone z laureatem Konkursu:
  1. zakres zadań - w zależności od charakteru zgłoszonego pomysłu oraz bieżących potrzeb Aplitt i AMA Institute;
  2. wynagrodzenie;
  3. forma wykonywania stażu - zdalnie, hybrydowo czy stacjonarnie w siedzibie Aplitt (ul. Arkońska 11, Gdańsk).
 3. Nagroda pieniężna w postaci udziału w sprzedaży:
  1. sprzedaż licencyjna wytworzonej usługi
   Laureat w pierwszych dwóch latach sprzedaży produktu, który jest efektem zgłoszonego pomysłu, otrzymuje 1% brutto od całkowitej kwoty sprzedaży w danym miesiącu. Przy obliczaniu nagrody uwzględniane są kwoty faktur wystawionych przez Aplitt sp. z o. o. dotyczące produktu będącego efektem zgłoszonego pomysłu.
  2. sprzedaż jednorazowa wytworzonej usługi
   Laureat otrzymuje 1% brutto od całkowitej kwoty sprzedaży produktu będącego efektem zgłoszonego pomysłu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!
Wspólnie stwórzmy narzędzie, które ułatwi, a może uatrakcyjni nam życie lub pracę. Jedni prezentują swoje pomysły na platformach crowdfundingowych, Wy możecie przedstawić swoją inicjatywę nam, by następnie razem z nami ją wytworzyć.
Liczymy na Was i Waszą pomysłowość!

for. Marcel Marcel Jakubowski

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 13. Styczeń 2023 - 09:35; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: wtorek, 31. Styczeń 2023 - 08:13; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka