Wybory do uzupełniające do Senatu Uniwersytetu Gdańskiego

OGŁOSZENIE WYBORCZE

Komisja Wyborcza Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UG ogłasza wybory uzupełniające do Senatu Uniwersytetu Gdańskiego na okres kadencji 2024-2028

w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku innym niż

profesora lub profesora uczelni albo posiadających stopień naukowy doktora habilitowanego:

1 mandat

Zgłaszanie kandydatów odbywa się poprzez wypełnienie oświadczenia kandydata na członka Senatu UG i przesłanie go do pani Ludmiły Majchrzak ludmila.majchrzak@ug.edu.pl do 30 września 2024 r.

Głosowanie odbędzie się na platformie MS Teams

4 października 2024 w godzinach 10:00 do 13:00

Link z zaproszeniem do Zespołu oraz informacje o kandydatach będą dostępne dla osób uprawnionych do głosowania po zalogowaniu się do aplikacji MS Teams (w ramach indywidualnego, imiennego konta pracowniczego w usłudze Office 365); oddawanie głosów będzie możliwe tylko z poziomu aplikacji MS Teams.

Jeżeli w głosowaniu w powyższym terminie weźmie udział mniej niż 50% uprawnionych do głosowania, 4 października 2024 r. odbędzie się głosowanie w drugim terminie w godz. 14:00-15:30 – w takim samym trybie i formie jak głosowanie w pierwszym terminie. Dla dokonania wyboru w drugim terminie nie jest wymagane kworum 50% uprawnionych do głosowania. Głosy oddane w pierwszym terminie nie zostaną jednak uwzględnione przy obliczaniu głosów i ustalaniu wyniku wyborów przeprowadzonych w drugim terminie.

Komisji Wyborczej Wydziału
Matematyki, Fizyki i Informatyki UG

dr hab. Adam Rutkowski, prof. UG

Załącznik Rozmiar