Nominacje dla prodziekanów na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki

Dr hab. Marcin Marciniak, prof. UG otrzymał powołanie na Dziekana Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki już w kwietniu br. Teraz przyszedł czas na resztę zespołu dziekańskiego WMFiI. 16 września Rektor UG prof. dr hab. Piotr Stepnowski wręczył nominacje dr. hab. Błażejowi Szepietowskiemu, prof. UG, dr. Jakubowi Neumannowi, prof. UG oraz dr Justynie Strankowskiej.

Jako zespół „nowicjuszy” przychodzimy z pewną wizją i stawiamy sobie za cel wprowadzenie pewnych korekt w działalność naszego wydziału. Doceniając wartość problematyki badawczej i osiągnięcia naukowe pracowników, chcemy w pewnych aspektach delikatnie przeorientować nasze priorytety - mówi prof. Marcin Marciniak. - Przede wszystkim jeszcze bardziej chcemy przystosować naszą ofertę dydaktyczną do realiów współczesnego rynku pracy. Myślimy o tworzeniu nowych kierunków studiów i reformie już istniejących. Chcemy, by odnaleźli się u nas nie tylko pasjonaci wiedzy, ale również osoby, które myślą o szybkim wejściu na ścieżkę zawodową bezpośrednio po studiach.

Do zespołu Dziekana WMFiI prof. Marcina Marciniaka w kadencji 2024-28 dołączą:

• Prodziekan ds. Nauki i Umiędzynarodowienia dr hab. Błażej Szepietowski, prof. UG
  • Prodziekan ds. Rozwoju WMFiI dr Jakub Neumann, prof. UG
  • Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia WMFiI dr Justyna Strankowska

Pełna treść artykułu TUTAJ

Data publikacji: czwartek, 19. Wrzesień 2024 - 10:50; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: wtorek, 24. Wrzesień 2024 - 09:50; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka