PUBLICZNA OBRONA MGR. RAYA GANARDI

Correlations in mediated dynamics

Promotor:                             prof. dr hab. Tomasz Paterek

Promotor pomocniczy:        dr Adrian Kołodziejski

Recenzenci:                           prof. dr hab. Adam Miranowicz  (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu)

prof. dr hab. Dariusz Chruściński (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)

dr hab. Jarosław Korbicz, prof. CFT PAN

Obrona odbędzie się dnia 13 października 2022 roku  o godz. 12.00 w Auli 1.15 w budynku Instytutu Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 57 w Gdańsku.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy w formie zdalnej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail rdnf@ug.edu.pl do dnia 12 października 2022 roku. W dniu obrony zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym zaproszenie umożliwiające uczestnictwo.

Rozprawa doktorska, streszczenie i recenzje umieszczone są na stronie internetowej Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki pod adresem: https://mfi.ug.edu.pl/dzialalnosc_naukowa_mfi/postepowania_awansowe/postepowania_naukowe_w_trakcie/przewody_doktorskie

Data publikacji: wtorek, 13. Wrzesień 2022 - 08:28; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Wrzesień 2022 - 08:28; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka