Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Krzysztofa Kowitza

publiczną obronę rozprawy doktorskiej

mgr. Krzysztofa Kowitza

Tytuł rozprawy doktorskiej:

Wykorzystanie porządku Katětova w badaniach przestrzeni topologicznych oraz ultrafiltrów.

Promotor:    Dr hab. Rafał Filipów, prof. UG

Promotor pomocniczy: dr Adam Kwela

Recenzenci: dr hab. Małgorzata Filipczak, prof. UŁ

prof. dr hab. Wiesław Kubiś

dr hab. Szymon Żeberski, prof. PWr

Obrona odbędzie się dnia 11 stycznia 2024 roku o godz. 13.00 w auli 1.15 w budynku Instytutu Informatyki
Uniwersytetu Gdańskiego
 przy ul. Wita Stwosza 57 w Gdańsku.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy w formie zdalnej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail sekretariat.mat@ug.edu.pl do dnia 10 stycznia 2024 roku. W dniu obrony zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym zaproszenie umożliwiające uczestnictwo.

Rozprawa doktorska, streszczenie i jej recenzje umieszczone są na stronie internetowej Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki pod adresem:

Data publikacji: czwartek, 28. Grudzień 2023 - 14:34; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: piątek, 2. luty 2024 - 12:52; osoba wprowadzająca: Sylwia Kurek