PUBLICZNA OBRONA MGR. TOMASZA LINOWSKIEGO

PUBLICZNĄ OBRONĘ ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

MGR. TOMASZA LINOWSKIEGO

Tytuł rozprawy doktorskiej:

Reduced state of the field and classicality of symplectic time evolution

Promotor:                             dr hab. Łukasz Rudnicki, prof. UG

Recenzenci:                           prof. dr hab. Sylwia Zielińska-Raczyńska (Politechnika Bydgoska)

dr hab. Magdalena Stobińska, prof. UW (Uniwersytet Warszawski)

dr hab. Kamil Korzekwa (Uniwersytet Jagielloński)

Obrona odbędzie się dnia 09 listopada 2023 roku  o godz. 12.00 w Auli 1.14 w budynku Instytutu Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy w formie zdalnej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail rdnf@ug.edu.pl do dnia 08 listopada 2023 roku. W dniu obrony zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym zaproszenie umożliwiające uczestnictwo.

Rozprawa doktorska, streszczenie i recenzje umieszczone są na stronie internetowej Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki pod adresem: https://mfi.ug.edu.pl/dzialalnosc_naukowa_mfi/postepowania_awansowe/postepowania_naukowe_w_trakcie/przewody_doktorskie

Data publikacji: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 07:14; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 07:14; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka