Ogródek matematyczny - 16.05.2023

16 maja 2023 r. na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki gościliśmy najmłodszych miłośników matematyki, czyli przedszkolaków oraz uczniów klas 1 szkoły podstawowej. Uczelnię odwiedziło około 100 dzieci.

Spotkanie rozpoczęło się bajką pt. „Jak Gapcio został matematykiem”. Studenci przygotowali bajkę, w której sami wystąpili, ale….. nie powiodłoby się bez aktywnego udziału naszych Gości. To przedszkolaki i pierwszaki dzielnie rozwiązywały matematyczne zadania i pomagały Gapciowi odnaleźć wszystkie zgubione pomoce dydaktyczne. Wiecej szczegółów i fotorelacja: tutaj.

Data publikacji: czwartek, 18. Maj 2023 - 12:52; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Maj 2023 - 13:02; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk