Seminarium biofizyczne "Nanocząstki platyny jako potencjalne modulatory aktywności wybranych leków przeciwnowotworowych"

Serdecznie zapraszamy na seminarium biofizyczne, które odbędzie się 21.03.2023 r. o godz. 9:30, w sali 251 w budynku Instytutu Biotechnologii.

Temat seminarium: Nanocząstki platyny jako potencjalne modulatory aktywności wybranych leków przeciwnowotworowych

Prelegenci: Patrycja Bełdzińska, Marcin Zakrzewski (Zakład Biofizyki, Instytut Biotechnologii, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed)

Seminarium jest organizowane przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Biofizycznego pod patronatem Pani Dziekan Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed, dr hab. Eweliny Król, prof. UG oraz Pana Dziekana Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki, prof. dra hab. Piotra Bojarskiego.

Załącznik Rozmiar
seminarium-beldzinska-zakrzewski.pdf 148.62 KB

Data publikacji: wtorek, 14. Marzec 2023 - 07:16; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: wtorek, 14. Marzec 2023 - 07:17; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka