PUBLICZNA OBRONA MGR GABRIELI ŁUCZYŃSKIEJ

Mgr Gabrieli Łuczyńskiej

Tytuł rozprawy doktorskiej:

Ergodyczność oraz twierdzenia graniczne
dla stochastycznych układów dynamicznych na okręgu
.

Promotor: prof. dr hab. Tomasz Szarek

Recenzenci: prof. dr hab. Szymon Peszat

prof. dr hab. Łukasz Stettner

prof. dr hab. Grzegorz Świątek

Obrona odbędzie się dnia 1 grudnia 2022 roku o godz. 10.15 w auli 1.15 w budynku Instytutu Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 57 w Gdańsku.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy w formie zdalnej proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail sekretariat.mat@ug.edu.pl do dnia 28 listopada 2022 roku. W dniu obrony zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym zaproszenie umożliwiające uczestnictwo.

Rozprawa doktorska, streszczenie i jej recenzje umieszczone są na stronie internetowej Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki pod adresem:

Data publikacji: czwartek, 27. Październik 2022 - 12:50; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Październik 2022 - 12:51; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka