Głosowanie na Akademicki Budżet Obywatelski Uniwersytetu Gdańskiego

Szanowni Państwo, 

w związku z rozpoczynjącym się w poniedziałek 17 października głosowaniem na Akademicki Budżet Obywatelski UG (ABO UG) chcielibyśmy zachęcić społeczność akademicką naszej uczelni do aktywnego udziału w głosowaniu.   

Lista wszystkich 25 projektów pracowniczych oraz 17 projektów studenckich - zakwalifikowanych do etapu głosowania wraz z ich numeracją (zgodną z kolejnością zgłoszeń projektów przez wnioskodawców w panelu ABO UG) dostępna jest w zakładce https://ug.edu.pl/abo/lista-projektow-dopuszczonych-do-glosowania a szczegółowe informacje opisowe o każdym z projektów dostępne są po zalogowaniu się do Panelu Pracownika lub Panelu Studenta - https://abo.ug.edu.pl/Start.aspx w zakładce Projekty do głosowania

Głosowanie rozpocznie się w poniedziałek 17 października o godz. 8:00 i trwać będzie do poniedziałku 24 października do godz. 23:59 na stronie https://abo.ug.edu.pl/Glosowanie.aspx po zalogowaniu się do Portalu Pracownika (pracownicy) lub Portalu Studenta (studenci i doktoranci) i wybraniu zakładki GŁOSUJ. 

Każdy pracownik UG będzie miał możliwość oddania głosu na maksymalnie 3 projekty z puli projektów pracowniczych. Każdy student  i doktorant również będzie mógł wybrać maksymalnie 3 projekty z listy projektów studenckich. Osoby, które w momencie głosowania są zarówno pracownikami jak i studentami lub doktorantami uczelni – mogą zagłosować w obu kategoriach (logując się do Portalu Pracownika – wybierają maksymalnie 3 projekty z listy projektów pracowniczych, a po zalogowaniu się do Portalu Studenta – mogą wybrać maksymalnie 3 projekty z puli projektów studenckich). 

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 17. Październik 2022 - 08:54; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 17. Październik 2022 - 08:57; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka