Spotkanie z p. Poseł Katarzyną Hall "Dokąd zmierzasz edukacjo?"

Zapraszamy na kolejne spotkanie adresowane do zainteresowanych tworzeniem oraz upowszechnianiem nowatorskich i efektywnych rozwiązań służących dobrej edukacji przedstawicieli gdańskiego środowiska akademickiego  – pracowników nauki, studentów i absolwentów, zatytułowane:

Dokąd zmierzasz edukacjo?

W programie:

1. Informacja o podpisaniu listu intencyjnego o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Gdańskim a Stowarzyszeniem Dobra Edukacja.
  2. Dokąd zmierzasz edukacjo? Jakie odpowiedzi daje neurodydaktyka? – dr Piotr Arłukowicz, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UG.
  3. Dokąd zmierzasz edukacjo? Jakie odpowiedzi daje praca Akademii Dobrej Edukacji? – Katarzyna Hall, prezes Stowarzyszenia Dobra Edukacja.
  4. Dokąd zmierzasz edukacjo? Dyskusja.

Spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2014 r. (poniedziałek) o godzinie 16.15, w aud. nr 1 budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki
(ul. Wita Stwosza 57, Gdańsk)

Data publikacji: piątek, 10. Styczeń 2014 - 13:26; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski