fbpx WSTĘP DO BUDYNKU WYDZIAŁU - KOMUNIKAT | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

WSTĘP DO BUDYNKU WYDZIAŁU - KOMUNIKAT

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w sprawach pilnych, przy zachowaniu wszelkich środków ochrony osobistej,  pracownikom Wydziału zezwala się na wstęp do budynku bez uprzedniej zgody Dziekana.

Jednocześnie informujemy, że strażnicy Straży Uniwersyteckiej będą dokonywać dobrowolnego, testowego pomiaru temperatury ciała osób wchodzących do budynku w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się COVID -19.  Strażnicy SU zabezpieczeni maseczką ochronną  będą wykonywać pomiar termometrem elektronicznym. Osoba, u której zostanie stwierdzona podwyższona temperatura ciała będzie poproszona o kontakt ze służbami Sanepid i Medycznymi .

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Sylwia Kurek
Treść wprowadzona przez: Aneta Lewicka