Godziny funkcjonowania budynku Wydziału - zmiana

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 czerwca budynek Wydziału będzie otwarty w godzinach od 6.00-22.00.

W dalszym ciągu aby wejść na teren budynku niezbędna jest uprzednia zgoda Dziekana oraz zachowanie niezbędnych środków ochrony osobistej (maseczki, dezynfekcja rąk)

Jednocześnie informujemy, że strażnicy Straży Uniwersyteckiej będą dokonywać dobrowolnego, testowego pomiaru temperatury ciała osób wchodzących do budynku w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa .  Strażnicy SU zabezpieczeni maseczką ochronną  będą wykonywać pomiar termometrem elektronicznym .Osoba, u której zostanie stwierdzona podwyższona temperatura ciała będzie poproszona o kontakt ze służbami Sanepid i Medycznymi .

Data publikacji: wtorek, 26. Maj 2020 - 19:33; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: wtorek, 26. Maj 2020 - 20:09; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka