#PomóżZdalnieNaKwarantannie

Szanowni Państwo,

Studenci Koła Naukowego Innovative Ways Group na Wydziale Ekonomicznym UG, którego opiekunem jest dr Joanna Kuczewska postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy #PomóżZdalnieNaKwarantannie na Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy w Gdańsku (SZPITALE POMORSKIE Sp. z o.o.). Zebrane fundusze przeznaczone będą na zakup niezbędnych środków ochronnych oraz ciepłych posiłków dla personelu. W czasach pandemii wiele branż ucierpi, dlatego wychodzimy z inicjatywą, która wesprze również lokalne restauracje.

Nasza akcja otrzymała poparcie Rektora UG dr hab. Arnolda Kłonczyńskiego. Posiadamy także pełnomocnictwo udzielone przez władze szpitala, który chcemy wesprzeć.
Zwracamy się z prośbą wsparcia akcji. Z góry dziękujemy za pomoc.

Załącznik Rozmiar
oswiadczenie.png 52.91 KB
pelnomocnictwo.png 360.54 KB

Data publikacji: środa, 29. Kwiecień 2020 - 12:29; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: środa, 29. Kwiecień 2020 - 12:29; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka