Konsultacje on-line z Prodziekan ds. Studenckich

Szanowni Państwo,

Pani Prodziekan ds. Studenckich, dr Barbara Wolnik zawiadamia, że od 30 marca konsultacje Pani Prodziekan ds. Studenckich dla studentów będą prowadzone on-line poprzez aplikację Teams. Każdy, kto chciałby umówić się na spotkanie z Prodziekan ds. Studenckich, proszony jest o kontakt mailowy z Dziekanatem i krótkie zreferowanie swojej sprawy. Osoby zaproszone na spotkanie otrzymają indywidualny link umożliwiający dołączenie do „pokoju wirtualnego”, w którym będą odbywać się konsultacje w najbliższy poniedziałek w godzinach 9.00 - 10.00.

Data publikacji: niedziela, 29. Marzec 2020 - 20:44; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: środa, 1. Kwiecień 2020 - 10:49; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka