KOŁO NAUKOWE FIZYKÓW MEDYCZNYCH NA ScienceCom!

W dniach 22-23 listopada 2019 roku w Centrum Nauki Experyment w Gdyni odbywał się Festiwal Kół Naukowych i Środowisk Akademickich ScienceCom. W tym unikatowym i innowacyjnym wydarzeniu popularnonaukowym uczestniczyło Koło Naukowe Fizyków Medycznych Siwert. Nasi studenci: Magdalena Kuszmider, Karolina Loroch, Paulina Tabarkiewicz oraz Mateusz Faliński, przeprowadzali pokazy eksperymentów fizycznych „Oko w oko z wadami wzroku”. Dodatkowo, członkowie koła mieli możliwość uczestnictwa w szkoleniach i spotkaniach z biznesem. Była to doskonała okazja do zaprezentowania swoich osiągnięć i nawiązania międzyuczelnianej współpracy.

Bardzo serdecznie dziękujemy członkom Kola Naukowego Fizyków Medycznych Siwert za reprezentowanie naszego Wydziału podczas tego wydarzenia.

Data publikacji: czwartek, 28. Listopad 2019 - 14:31; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: czwartek, 28. Listopad 2019 - 14:31; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka