fbpx Laureaci grantów NCN | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Laureaci grantów NCN | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Laureaci grantów NCN

Z radością informujemy, iż do grona laureatów konkursów Narodowego Centrum Nauki w proramie OPUS dołączył prof. dr hab. Marek Grinberg, który uzyskał grant na realizację projektu pt. Inżynieria poziomu Fermiego w cienkich warstwach dielektryków z domieszkami donorowymi i akceptorowymi (w konsorcjum z Wydziałem Matematyki, Fizyki i Techniki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego), jak także dr Justyna Barzowska, która uzyskała grant na realizację projektu pt. Wyświetlacze i detektory mechanoluminescencyjne na bazie piezoelektrycznych materiałów nanostrukturyzowanych (projekt realizowany w ramach konsorcjum naukowego przez: . Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk (lider), Uniwersytet Gdański; Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki (partner) oraz Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych (partner) )

Jednocześnie mgr Natalia Górecka uzyskała grant w programie PRELUDIUM. Będzie realizowała projekt pt.  Badanie procesów redukcji w oparciu o dyfuzję indywiduów chemicznych w ciele stałym.

Serdecznie gratulujemy!
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aneta Lewicka