Nabór na stypendystę do przeprowadzenia badań naukowych w projekcie Narodowego Centrum Nauki Sonata Bis UMO-2014/14/E/ST2/00020

Miejsce pracy

Wydział Matematyki Fizyki i Informatyki UG/Krajowe Centrum Informatyki Kwantowej

Stanowisko

doktorant

Wymiar etatu

Umowa stypendialna (100%)

nabór na jednego stypendystę do przeprowadzenia badań naukowych w projekcie

Narodowego Centrum Nauki Sonata Bis UMO-2014/14/E/ST2/00020

W zakres obowiązków w ramach realizowanych prac wchodzić będą m.in.:

- prace badawcze w zakresie podstaw mechaniki kwantowej,

- prowadzenie prac badawczych w zakresie generatorów losowości opartych o interferometry,

- przegląd literatury oraz analiza istniejących wyników związanych z problematyką badawczą.

- ukończone studia wyższe w zakresie nauk ścisłych

- posiadany tytuł magistra z dziedziny fizyki lub pokrewnej

- dobra znajomość języka angielskiego

Znajomość zagadnień z zakresu:

- dobra znajomość zagadnień z informatyki kwantowej

Forma zatrudnienia: umowa stypendialna

Wymagane dokumenty:

- Curriculum vitae

- dokument potwierdzający wymagane wykształcenie

Wynagrodzenie: 3 000 PLN/miesiąc wypłacane do dnia 22.04.2020 r.

Dodatkowe informacje: http://www.kcik.ug.edu.pl/post.php?id=850

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Wybrane osoby możemy poprosić o uzupełnienia dokumentów.

Nadesłanych pocztą ofert nie odsyłamy. Zlecający zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Dokumenty prosimy składać na adres: Uniwersytet Gdański, Krajowe Centrum Informatyki Kwantowej, ul. Andersa 27, 81- 824 Sopot lub drogą elektroniczną na adres dokmpa@ug.edu.pl do dnia 17.09.2018 r. do godz. 00:00.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 20.08.1997 o ochronie danych osobowych – Dz. U. Nr 133 poz.883.).

Data publikacji: środa, 5. Wrzesień 2018 - 13:53; osoba wprowadzająca: Ludmiła Majchrzak Ostatnia zmiana: środa, 5. Wrzesień 2018 - 13:53; osoba wprowadzająca: Ludmiła Majchrzak