Dni Otwarte Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki

WYDZIAŁU MATEMATYKI, FIZYKI I INFORMATYKI

UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO

14 grudnia 2017 r., g. 10:00 – 14:00

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na Dzień Otwarty Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego w ramach których udostępnione zostaną nowoczesne fizyczne pracownie dydaktyczne i naukowo-badawcze, odbędą się liczne pokazy doświadczeń fizycznych oraz będzie można wziąć udział w corocznej imprezie „Mikołajki Matematyczne” organizowanej pod hasłem „Matematyka jako ważny składnik kultury i cywilizacji”. Podczas Dni Otwartych oprócz licznych wykładów, warsztatów, wizyt w laboratoriach i pokazów będzie też można dowiedzieć się więcej o tym jak wygląda studiowanie na naszym Wydziale kierunków związanych z matematyką, fizyką i informatyką wprost od studentów tych kierunków. Studenci zrzeszeni m. in. w Kole Naukowym Fizyków i innych Kołach Naukowych Wydziału opowiedzą też o swojej działalności naukowej oraz o możliwości prowadzenia innych rodzajów aktywności w czasie studiów. Więcej szczegółów: FIZYKA MATEMATYKA.

Data publikacji: piątek, 8. Grudzień 2017 - 14:36; osoba wprowadzająca: Julita Śmiech Ostatnia zmiana: piątek, 8. Grudzień 2017 - 14:43; osoba wprowadzająca: Julita Śmiech