Staż studencki w firmie Jeppesen Poland

Firma Jeppesen Poland oferuje 3-6 miesięczne płatne staże dla studentów zainteresowanych analizą danych, nowymi technologiami, modelowaniem matematycznym, branżą lotniczą, programowaniem i szeroko rozumianym rozwiązywaniem problemów.

Firma Jeppesen wchodzi w skład koncernu Boeing i od 80 lat zajmuje się tworzeniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań nawigacyjnych i logistycznych dla ruchu lotniczego. Biura tej firmy w Gdańsku znajdują się na ul. Arkońskiej 6 (Arkońska Business Park) bud. A5, p. V. Tam też odbędzie się spotkanie informacyjne 01 czerwca 2017r. o godz. 15:30. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji.

Załącznik Rozmiar
Plakat 1.62 MB

Data publikacji: poniedziałek, 22. Maj 2017 - 09:16; osoba wprowadzająca: Tomasz Tylec Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Maj 2017 - 09:16; osoba wprowadzająca: Tomasz Tylec