Akademia State Street – pierwszy krok do prawdziwej kariery w finansach!

W  semestrze letnim na Wydziale Matematyki,  Fizyki i Informatyki odbywa się  Akademia State Street, program szkoleniowy dla studentów realizowany wspólnie przez uczelnię i firmę.  Celem Akademii  jest  zapoznanie studentów z praktyczną wiedzą na temat funkcjonowania rynków kapitałowych, obsługi księgowej funduszy inwestycyjnych, funduszy wysokiego ryzyka, derywatywów oraz wyceny funduszy jak również pracy w międzynarodowym środowisku. Studenci wyłonieni w ramach testu kwalifikacyjnego, który odbył się na Wydziale 28 lutego,  biorą udział w  warsztatach   prowadzonych przez pracowników firmy.  Najlepszych uczestników kursu  czeka oferta płatnego stażu wakacyjnego w firmie. Terminy spotkań i więcej informacji na temat Akademii.

Data publikacji: środa, 29. Marzec 2017 - 12:14; osoba wprowadzająca: Monika Zientara Ostatnia zmiana: środa, 29. Marzec 2017 - 12:18; osoba wprowadzająca: Monika Zientara