Finały Pomorskich Meczów Matematycznych

2. oraz 3. czerwca br. odbyły się na naszym Wydziale finały Pomorskich Meczów Matematycznych - kategoria Młodzicy oraz Juniorzy.

W kategorii młodzików (czyli uczniów klas IV-VI szkół podstawowych) w finale walczyli uczniowie

• Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku
  • Szkoły Podstawowej nr 20 im. 2 Morskiego Pułku Strzelców w Gdyni

Zwycięzcą VI Edycji Pomorskich Meczów Matematycznych w tej kategorii została Pozytywna Szkoła Podstawowa w Gdańsku. Gratulujemy!!!

W kategorii juniorów (czyli uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych) w finale walczyli uczniowie:

• Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej
  • Amerykańskiej Szkoły Podstawowej w Gdyni

Zwycięzcą VI Edycji Pomorskich Meczów Matematycznych w tej kategorii została Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa. Gratulujemy!!!

Fotorelacja z wydarzeń oraz szczegóły wcześniejszych etapów: link.

Data publikacji: piątek, 3. Czerwiec 2022 - 19:50; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk Ostatnia zmiana: piątek, 3. Czerwiec 2022 - 19:51; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk