Nagroda ABB za pracę dyplomową dla studentów

Biuro Nauki przesyła informacje na temat konkursu o Nagrodę ABB za pracę dyplomową  dla studentów, dzięki której młodzi i zdolni inżynierowie oraz naukowcy mają możliwość zaprezentowania własnej wiedzy, pomysłów czy innowacyjnych rozwiązań.

Swoje prace można przysyłać do 31 grudnia 2020 roku.

Organizatorem konkursu jest Korporacyjne Centrum Technologiczne ABB i dotyczy najlepszej pracy inżynierskiej, magisterskiej oraz doktorskiej z obszarów elektroenergetyki, automatyki, nanotechnologii czy informatyki.
Głównym celem konkursu jest promocja i wsparcie utalentowanych osób pasjonujących się zaawansowanymi technologiami. Do udziału zaproszeni są studenci i doktoranci będący autorami obronionych prac magisterskich, inżynierskich oraz doktorskich napisanych w języku polskim lub angielskim z następujących dziedzin:
automatyka i diagnostyka przemysłowa,
diagnostyka predykcyjna urządzeń i systemów przemysłowych,
energoelektronika,
inżynieria i zarządzanie procesami wytwarzania,
zaawansowane technologie i systemy inżynierskie,
technologie i systemy informatyczne,
technologie wykorzystujące uczenie maszynowe i systemy sztucznej inteligencji,
analityka i analiza danych w zastosowaniach przemysłowych,
nanotechnologia i inżynieria materiałowa w zastosowaniach przemysłowych,
technologie i systemy autonomiczne.

W Konkursie przewidziano następujące nagrody:
nagroda główna – 30 000 zł
dwa wyróżnienia – po 15 000 zł

Dokumenty do pobrania:

Data publikacji: poniedziałek, 7. Grudzień 2020 - 18:20; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: wtorek, 8. Grudzień 2020 - 10:49; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka