PUBLICZNA OBRONA MGR. TOMASZA MŁYNIKA

Tytuł rozprawy doktorskiej:

Odwzorowania k-dodatnie w fizyce

Promotor:             dr hab. Marcin Marciniak, prof. UG

Recenzenci:      prof. dr hab. Dariusz Chruściński (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)

prof. dr hab. Marek Kuś (Centrum Fizyki Teoretycznej PAN Warszawa)

prof. dr hab. Zbigniew Puchała (Instytut Informatyki Teoretycznej i Stosowanej PAN Gliwice)

Obrona odbędzie się dn. 13 września 2024 roku o godz. 13:15 w auli D005 w budynku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 57 w Gdańsku.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy w formie zdalnej proszone są o przesłanie zgłoszenia
na adres
rdnf@ug.edu.pl do dnia 11 września 2024 roku. W dniu obrony zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym zaproszenie umożliwiające uczestnictwo.

Rozprawa doktorska, streszczenie i recenzje są umieszczone na stronie internetowej Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki pod adresem:

Data publikacji: wtorek, 3. Wrzesień 2024 - 06:52; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: wtorek, 3. Wrzesień 2024 - 06:55; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka