WARSZTATY BALTIC NUCLEAR ENERGY FORUM - relacja

Koło Naukowe Fizyków Medycznych SIWERT (przedstawicielki: Patrycja Janowicz, Paulina Pięta) wraz z SKN Interdyscyplinarne Zarządzanie Opieką Zdrowotną GUMed oraz z dr inż. Agnieszką Sabisz i prof. Edytą Szurowską z Zakładu Radiologii UCK/GUMed zorganizowało warsztaty pn. ZASTOSOWANIE PROMIENIOWANIA JONIZUJĄCEGO W MEDYCYNIE w ramach Baltic Nuclear Energy Forum.

 

Dla uczestników warsztatów nasze Koło przygotowało m.in. quiz radiologiczny, prezentację nt historii promieniowania rentgenowskiego 🩻, a także zabawę z kosmetyczkami, która polegała na ich prześwietleniu i zgadywaniu co jest w środku. Uczestnicy otrzymali także broszury edukacyjne z Krajowego Centrum Ochrony Radiologicznej oraz gadżety z logo naszego Wydziału. 

 

Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy, byli bardzo zadowoleni z przebiegu wydarzenia. Wszyscy utwierdzili się w przekonaniu, że takie zajęcia są potrzebne.

 

Dziękujemy wszystkim za udział i serdeczną atmosferę! :) 

Koło Naukowe Fizyków Medycznych SIWERT 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 21. Marzec 2024 - 07:32; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: czwartek, 21. Marzec 2024 - 07:35; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka