Interesujący wykład na Wydziale Chemii

Wydział Chemii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na seminarium wydziałowe, w ramach którego wykład wygłosi dr hab. Łukasz John, prof. UWr.

Temat wystąpienia:

Funkcjonalizowane silseskwioksany o architekturze klatek jako wszechstronne bloki budulcowe w chemii i inżynierii biomateriałów

Prelegent należy do grona wyróżniających się badaczy młodego pokolenia, potrafiących przedstawić nietrywialne problemy z zakresu chemii i inżynierii biomateriałów, z którymi mierzy się obecna nauka, w przystępny i interesujący sposób. Zainteresowania naukowe prof. Łukasza Johna oscylują wokół chemii (poli)krzemianów oraz wytworzonych na ich bazie konstrukcji do zastosowań medycznych.

Wykład odbędzie się 15 marca 2024 r. w auli D2 o godzinie 12.15 w Budynkach Wydziału Chemii UG przy ul. Wita Stwosza 63.

Załącznik Rozmiar
dr hab. Łukasz John 138.54 KB

Data publikacji: niedziela, 18. luty 2024 - 20:45; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska Ostatnia zmiana: niedziela, 18. luty 2024 - 20:45; osoba wprowadzająca: Marta Frankowska