fbpx Women in Tech Summit 2020 | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Women in Tech Summit 2020

Szanowni Państwo,

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje trzecią edycję wyjątkowego wydarzeniaPerspektywy Women in Tech Summit 2020. Odbędzie się ono 8-9 grudnia - tym razem, ze względu na pandemiczną sytuację – całkowicie online.

Niezwykle zależy nam na zaproszeniu do udziału w tym wydarzeniu studentek (i studentów) oraz kadry Państwa Uczelni.

Wydarzenie zostanie otwarte przez Mariyę Gabriel, Komisarz UE dc. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. Wezmą w nim udział znakomici Mówcy z całego świat, m.in., Prof. Jennifer Widom, Dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda.

Przez dwa dni odbędzie się w jego ramach maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, specjalistyczne warsztaty, spotkania z inspirującymi postaciami świata high -tech, indywidualne sesje mentoringowe i liczne wydarzenia towarzyszące. Studenci będą mogli wziąć też udział w Targach Kariery.

Dołożyliśmy starań aby program merytoryczny był mądry i rozwojowy a także stwarzał okazję do niezwykle utrudnionego w tym roku networkingu i kontaktów osobistych, poszukiwania praktyk, pierwszej pracy czy też doradztwa karierowego. Będziemy niezwykle zobowiązana za pomoc w zaproszeniu studentek na to wydarzenie.

Aby dostać darmowy bilet studentki poprosimy o zaaplikowanie przez formularz grantowy.

Dla zainteresowanych Pań z kadry dostarczymy darmowe kody na bilety - w tym celu będziemy prosimy o wypełnienie formularza.

[...]

z wyrazami szacunku,