Seminarium Biofizyczne "Sztuka naśladowania, czyli symulacje komputerowe obiektów mikroświata”

Polskie Towarzystwo Biofizyczne Oddział Gdański serdecznie zaprasza na seminarium „Sztuka naśladowania, czyli symulacje komputerowe obiektów mikroświata”, wygłosi dr hab. Rajmund Kaźmierkiewicz, Prof. UG z Pracowni Symulacji Układów Biomolekularnych (Instytut Biotechnologii UG, Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed).

10.12.2019 r. godz. 11:00, sala Rady Wydziału (21), Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Uniwersytet Gdański, ul. Wita Stwosza 57.

Data publikacji: piątek, 6. Grudzień 2019 - 10:24; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: piątek, 6. Grudzień 2019 - 10:27; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka