Zapisy na wykład ogólnouczelniany

Na Portalu Studenta dla studentów zobowiązanych do zrealizowania wykładu ogólnouczelnianego w semestrze zimowym 2018/2019 zamieszczono komunikat o zapisach na wykłady ogólnouczelniane wraz z aktualną ofertą wykładów.
Uprzejmie przypominamy, że studenci, którzy:

1) powtarzają wykład ogólnouczelniany z powodu niezadawalających wyników w nauce,

2) korzystają z długu punktowego ECTS, jeżeli dług ten dotyczy wykładu ogólnouczelnianego,

3) wznawiają studia lub wracają z urlopów i mają wyznaczony wykład ogólnouczelniany w ramach różnic programowych

w celu zapisania się na wykład ogólnouczelniany powinni zgłosić się do Działu Kształcenia (pok. 509, V piętro w nowym budynku Rektoratu, pon. - pt. 8.00 - 14.00, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 8).

Informujemy, że powtarzając wykład ogólnouczelniany nie zawsze jest możliwość powtórzenia dokładnie tego samego wykładu. Bardzo często należy wybrać nowy wykład z aktualnej oferty wykładów ogólnouczelnianych.
W takim przypadku student powinien złożyć Wniosek o zamianę wykładu ogólnouczelnianego

Data publikacji: piątek, 31. Sierpień 2018 - 13:29; osoba wprowadzająca: Ludmiła Majchrzak Ostatnia zmiana: piątek, 31. Sierpień 2018 - 13:32; osoba wprowadzająca: Ludmiła Majchrzak