Akademickie Targi Pracy

 

SZUKASZ STAŻU, PRACY?

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ

W CIEKAWYM WARSZTACIE

LUB SZKOLENIU?

 

 

Zapraszamy studentów i absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego na

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2014

23 października br. (czwartek), 9.00 – 17.00

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego

 

Targi to niepowtarzalna okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń w kontaktach z pracodawcami, poznania ich potrzeb i oczekiwań rekrutacyjnych. To możliwość spotkania z czołowymi pracodawcami regionu, liderami wielu branż, poznania ich ofert pracy, praktyk i programów stażowych. Bezpośrednie spotkania z pracownikami działów personalnych pozwolą na zebranie informacji na temat potrzeb i oczekiwań wobec przyszłych pracowników oraz umożliwią poznanie ścieżki kariery i perspektyw rozwoju w danej branży.

Studenci i absolwenci będą tu mogli wziąć udział w warsztatach tematycznych, sesjach coachingowych, wykładach i szkoleniach związanych z rozwojem osobistym, a także skorzystać z porad doradców zawodowych – WŚRÓD UCZESTNIKÓW ROZLOSUJEMY NAGRODY – TABLETY, CZYTNIKI E-BOOK i inne.

Wydarzenie wspiera Powiatowy Urząd Pracy - Sponsor Tytularny Targów i organizator konferencji „Talent i pasja – dwa bieguny sukcesu”, podczas której znani przedstawiciele literatury, branży filmowej oraz marketingu podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Gościem specjalnym spotkania będzie znana polska satyryczka – Maria Czubaszek.

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.atp.ug.edu.pl

Polub nas na Facebooku

 

 

PRZYJDŹ! ZNAJDŹ PRACĘ! WYGRAJ!

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 17. Październik 2014 - 14:10; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk Ostatnia zmiana: piątek, 17. Październik 2014 - 14:10; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk