fbpx Otwarty turniej analityczny Data Science Hackathon 2021 | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Otwarty turniej analityczny Data Science Hackathon 2021

Czy wiecie, że dużą część czasu w pracy lekarze muszą poświęcać na wyszukiwanie i uzupełnianie danych w systemach medycznych (HIS)?

Możecie to zmienić! 27 lutego podejmijcie wyzwanie i weźcie udział w otwartym turnieju Data Science Hackathon. Jego celem jest przygotowanie projektu analitycznego, który może pomóc Narodowemu Instytutowi Onkologii zautomatyzować proces analizowania i przetwarzania notatek lekarskich.

Na 3 zwycięskie drużyny czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz praktyki i szkolenia.--

Rejestracja trwa do 19 lutego 2021. Turniej odbędzie się w formule wirtualnej. Więcej szczegółów na stronie: https://www.sas.com/pl_pl/events/2021/sas-hackathon.html

Weźcie udział w rywalizacji, aby rozwinąć kompetencje analityczne!

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aneta Lewicka
Treść wprowadzona przez: Aneta Lewicka