fbpx Międzynarodowa Szkoła Letnia "Communicating Science" | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Międzynarodowa Szkoła Letnia "Communicating Science"

Wissenschaft im Dialog (Nauka w dialogu) i Fundacja Alexandra von Humboldta zaprasza młodych badaczy z całej Europy do Międzynarodowej Szkoły Letniej "Communicating Science". W ciągu pięciu dni zdobędą oni nie tylko wiedzę teoretyczną na temat metod, formatów i struktur komunikacji naukowej, ale także będą mieli możliwość zastosowania jej w sesjach warsztatowych prowadzonych przez praktyków. Wydarzenie interdyscyplinarne odbędzie się w Berlinie pod koniec lipca/początek sierpnia 2021 roku.

Udział w nim jest bezpłatny. Więcej informacji na temat aplikacji i programu można znaleźć na stronie communicating-science.eu.
Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aneta Lewicka
Treść wprowadzona przez: Aneta Lewicka