Informacja o wolnym miejscu pracy na stanowisku referenta w Instytucie Fizyki Doświadczalnej

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
Autor
ZOJW
WK
Data publikacji
2023-03-16

MIEJSCE PRACY:

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Instytut Fizyki Doświadczalnej

Zakład Fizyki Atomowej i Molekularnej

STANOWISKO: referent

WYMIAR ETATU: 100 %

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe na kierunku fizyka
  • podstawowa wiedza o działaniu aparatury spektroskopowej
  • znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office, w szczególności Exel

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc techniczna w pracowniach naukowych Zakładu Fizyki Atomowej i Molekularnej
  • Obsługa i konserwacja aparatury w Zakładzie Fizyki Atomowej i Molekularnej
  • Serwis komputerów w zakładzie Fizyki Atomowej i Molekularnej
  • Pomoc techniczna podczas zajęć w pracowniach fizycznych

WYMAGANE  DOKUMENTY:

  • Curriculum  vitae  (z  uwzględnieniem  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i zdobyte kwalifikacje,

APLIKACJE NALEŻY SKŁADAĆ:

w terminie do dnia:  24 marca 2023

Jednostka organizacyjna:  Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Instytut Fizyki Doświadczalnej, Zakład Fizyki Atomowej i Molekularnej

Adres:  Wita Stwosza 57, 80-308 Gdańsk

Adres e-mail: wiktoria.kaminska@ug.edu.pl

Załącznik Rozmiar
ifd-ogloszenie-o-wolnym-miejscu-pracy.pdf 211.44 KB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 16 Marzec, 2023 - 11:31; osoba wprowadzająca: Wiktoria Kamińska Ostatnia zmiana: czwartek, 16 Marzec, 2023 - 11:33; osoba wprowadzająca: Wiktoria Kamińska