fbpx Dr Karol Szczodrowski laureatem tegorocznej edycji programu na pobyt badawczy "Stypendium Rządu Francuskiego" (Bourse Gouvernement Francais) | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Dr Karol Szczodrowski z Instytutu Fizyki Doświadczalnej został laureatem tegorocznej edycji programu na pobyt badawczy "Stypendium Rządu Francuskiego" (Bourse Gouvernement Francais). W ramach stypendium przez miesiąc przebywał jako visiting professor w Chemical Institute of Clermont-Ferrand (ICCF) na Uniwersytecie Clermont Auvergne we Francji.

Program stypendialny skierowany jest do badaczy pracujących w polskiej instytucji naukowej, którzy chcieliby prowadzić badania we Francji. Stypendium adresowane jest do wszystkich naukowców, a w szczególności do tych posiadających doktorat od mniej niż 10 lat.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aneta Lewicka
Treść wprowadzona przez: Aneta Lewicka