fbpx Wykład Prof. UG, dr hab. Wiesława Laskowskiego - "Od kota Schroedingera do komputerów kwantowych" | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

SCIENCE CAFE dla dorosłych: Od kota Schroedingera do komputerów kwantowych

17 listopada, godz. 16:00

Fizyka kwantowa – brzmi strasznie, prawda? Ale od tego jest Centrum Nauki EXPERYMENT, żeby przedstawiać nawet najbardziej złożone problemy w sposób prosty, czytelny i przyjemny dla odbiorcy. Podczas najbliższego spotkania z cyklu SCIENCE CAFE dla dorosłych zajmiemy się zatem podstawami fizyki kwantowej, a wszystko to dzięki dr hab. Wiesławowi Laskowskiemu!

szczegóły tutaj

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Julita Śmiech