Medal Kapituły Medalu im. Prof. Ignacego Adamczewskiego dla dr hab. Aleksandra Kubickiego, prof. UG za popularyzację fizyki | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

W dniu 15 października 2017 r. Kapituła Medalu im. Profesora Ignacego Adamczewskiego, ustanowionego przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Fizycznego przyznała Panu prof. Aleksandrowi Kubickiemu medal za popularyzację fizyki. Uroczyste wręczenie medalu odbyło się w trakcie Święta Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Gdańskiej w dniu 18 listopada 2017 r. o godz. 11:00 w auli Politechniki Gdańskiej.

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Monika Zientara
Treść wprowadzona przez: Monika Zientara