Sukces studentów III roku Modelowanie matematyczne i analiza danych w inicjatywie MAKEATHON 2021 SEA EU

Miło nam poinformować, że zespół studentów III roku Modelowania matematycznego i analizy danych w składzie Kacper Budniak, Kamil Schlagowski, Kamil Plewka oraz Kuba Możejko zwyciężył w konkursie Makeathon2021 - inicjatywie w ramach Sea EU, na etapie uczelnianym. Zwycięski zespół zaprezentował aplikację i narzędzie Studdy Buddy! mające postać platformy wsparcia i współpracy studentów w zakresie opanowywania materiału. Celem projektu jest przeciwdziałanie zbyt dużej liczbie studentów rezygnujących z nauki w trakcie pierwszego roku studiów.

Teraz nasi studenci udadzą się wiosną 2022 do Splitu, gdzie razem z innymi przedstawicielami uczelni tworzących SEA-EU wezmą udział w finale konkursu. Serdecznie gratulujemy!

Więcej szczegółów nt Makeathlon 2021 na stronie UG.

Data publikacji: środa, 1. Grudzień 2021 - 20:41; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk Ostatnia zmiana: środa, 1. Grudzień 2021 - 20:54; osoba wprowadzająca: Hanna Furmańczyk