HONOROWE DOKTORATY UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO DLA REKTORÓW GDAŃSKICH UCZELNI – TRANSMISJA ONLINE

Zespół Rektorski oraz Senat Uniwersytetu Gdańskiego

mają zaszczyt zaprosić do udziału online w uroczystości nadania tytułów doktora honoris causa pierwszym demokratycznie wybranym rektorom gdańskich uczelni

Panu Profesorowi Stefanowi Angielskiemu, Rektorowi Akademii Medycznej w Gdańsku w latach 1990-1993, Panu Profesorowi Zbigniewowi Grzonce, Rektorowi Uniwersytetu Gdańskiego w latach 1990-1996 oraz Panu Profesorowi Edmundowi Wittbrodtowi, Rektorowi Politechniki Gdańskiej w latach 1990-1996.

Uroczystość, w związku z ograniczeniami żółtej strefy, odbędzie się w kameralnym gronie, 5 października 2020 roku o godz. 10.00 w Dworze Artusa w Gdańsku i będzie transmitowana na stronach Uczelni oraz na FB Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: niedziela, 4. Październik 2020 - 12:12; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: niedziela, 4. Październik 2020 - 12:12; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka