Stypendia od marszałka woj.pomorskiego dla najlepszych studentów Pomorza | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Stypendia od marszałka woj.pomorskiego dla najlepszych studentów Pomorza

Zarząd Województwa Pomorskiego przyznał stypendia 38 najlepszym studentom z Pomorza. Uroczysta gala z tej okazji odbyła się w środę w Urzędzie Marszałkowskim.

Najwięcej wyróżnionych studiuje na Uniwersytecie Gdańskim, Akademii Morskiej w Gdyni i Akademii Pomorskiej w Słupsku. Jak się jednak okazuje, najlepsi pomorscy studenci kształcą się nie tylko w naszym regionie.
Kilka osób otrzymało stypendia za wysokie osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe studiując na innych uczelniach m.in. w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy czy w Olsztynie.
 

Jednym z nagrodzonych studentów jest Wojciech Wołoszyn, student Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego.

Oto pełna lista nagrodzonych studentów:




1. Baran Weronika, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

2. Bławat Joanna, Politechnika Gdańska

3. Bulczak Alicja, Akademia Morska w Gdyni

4. Długołęcka Agnieszka, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

5. Fitowska Marta, Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

6. Formela Joanna, Politechnika Gdańska

7. Gustaw Karolina, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

8. Hoppe Balbina, Uniwersytet Gdański

9. Jakubowski Mariusz, Akademia Morska w Gdyni

10. Karaś Adrianna, Akademia Morska w Gdyni

11. Karczmarczyk Paulina, Akademia Morska w Gdyni

12. Konieczna Kinga, Uniwersytet Gdański

13. Korinth Bartosz, Uniwersytet Gdański

14. Kosińska Katarzyna, Uniwersytet Gdański

15. Koszałka Weronika, Ateneum - Szkoła Wyższa w Gdańsku

16. Kotlewska Izabela, Gdański Uniwersytet Medyczny

17. Kowalczyk Anna, Akademia Pomorska w Słupsku

18. Kowalski Tomasz, Uniwersytet Gdański/ Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie

19. Kułakowski Maciej, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

20. Leżuchowska Adrianna, Politechnika Gdańska

21. Łaszcz Joanna, Uniwersytet Gdański

22. Maculewicz Jakub, Uniwersytet Gdański

23. Mielewczyk Karolina, Akademia Morska w Gdyni

24. Pażontka-Lipiński Paweł, Akademia Pomorska w Słupsku

25. Perlik Ewelina, Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

26. Piękoś Katarzyna, Uniwersytet Gdański

27. Pobłocka Angelika, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

28 Potulska Joanna, Uniwersytet Gdański

29. Rocławska Małgorzata, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

30. Rugała Hanna, Akademia Pomorska w Słupsku

31. Stech Sara, Akademia Morska w Gdyni

32. Śliwińska Aleksandra, Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie

33. Toruńczak Magdalena, Uniwersytet Gdański

34. Willich Monika, Akademia Pomorska w Słupsku

35. Wołoszyn Wojciech, Uniwersytet Gdański

36. Wykowska Urszula, Uniwersytet Gdański

37. Zblewski Michał, Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

38. Ziajka Ewelina, Akademia Morska w Gdyni

źródło: gdansk.naszemiasto.pl

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/stypendia-od-marszalka-woj-pomorski...

 

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Alicja Kwapińska-Zurita
Treść wprowadzona przez: Alicja Kwapińska-Zurita
Ostatnia modyfikacja: 
czwartek, 25 stycznia 2018 roku, 14:12