fbpx *AKTUALIZACJA* WAŻNE ! Linki do zajęć online w MS TEAMS w semestrze letnim 2020/2021 | Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki

Szanowni Państwo,

Z powodów formalnych i technicznych, udostępniamy Państwu tutaj linki do poszczególnych zajęć prowadzonych w trybie online w aplikacji MS Teams. Linki są udostępnione w pliku Excel z podziałem na kierunki, stopnie i lata studiów z uwzględnieniem danych dla poszczególnych zajęć, widocznych na standardowym planie.

Ten plik jest uaktualniany na bieżąco, w miarę pozyskiwania linków od prowadzących zajęcia. W wypadku braku konkretnych danych w danym momencie, prosimy o ponowną ich weryfikację w późniejszym terminie. Dane będą aktualizowane na bieżąco tak, aby komplety linków były dostępne przynajmniej dzień przed terminem rozpoczęcia zajęć.

Aby uzyskać dostęp, po kliknięciu w link do pliku należy zalogować się za pośrednictwem swojego konta w obszarze studenckim.

Dostęp do linków znajduje się tutaj —> zajęcia online

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Aneta Lewicka
Treść wprowadzona przez: Aneta Lewicka