AKTUALIZACJA - KOMUNIKAT w sprawie planowanych zajęć w semestrze letnim 2020/2021

KOMUNIKAT w sprawie realizacji programów studiów prowadzonych na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki w semestrze letnim 2020/2021 z bezpośrednim udziałem studentów i prowadzących (w salach dydaktycznych)

Szanowni Studenci,

podajemy uzgodniony z Prorektorem ds. Studentów i Jakości Kształcenia wykaz zajęć, które będą realizowane z bezpośrednim udziałem studentów i prowadzących (w salach dydaktycznych).

--------------------------------------------------------------------------------

• Informatyka (I i II stopień, studia stacjonarne i niestacjonarne),
  • Informatyka o profilu praktycznym

wszystkie zajęcia prowadzone będą w formie zdalnej.

-----------------------------------------------------------------------------

• Matematyka (I i II stopień),
  • Modelowanie matematyczne i analiza danych (I i II stopień)

wszystkie zajęcia prowadzone będą w formie zdalnej, z zastrzeżeniem, że w formie stacjonarnej będą mogły odbyć się spotkania na kolokwium, egzamin i konsultacje związane z pracami dyplomowymi.

----------------------------------------------------------------------------
Na kierunkach:

• Bezpieczeństwo jądrowe i ochrona radiologiczna
  • Fizyka
  • Fizyka medyczna

większość zajęć będzie prowadzona w trybie zdalnym, ale część zajęć (zajęcia laboratoryjne) będzie realizowana w trybie stacjonarnym. Wykaz tych zajęć można znaleźć TUTAJ.

------------------------------------------------------------------------------
Na kierunku

• Bioinformatyka

większość zajęć będzie realizowana zdalnie, ale część zajęć (zajęcia laboratoryjne) będzie realizowana w trybie stacjonarnym. Wykaz tych zajęć można znaleźć TUTAJ.
-------------------------------------------------------------------------

Data publikacji: piątek, 29. Styczeń 2021 - 14:08; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 8. luty 2021 - 09:09; osoba wprowadzająca: Aneta Lewicka