Płatności oraz numer konta bankowego

• 22 zł - w przypadku zmiany danych osobowych w wyniku zamążpójścia (warunkiem jest dostarczenie do dziekanatu odpisu skróconego aktu małżeństwa)
  • 33 zł - w przypadku wydawania duplikatu ELS (po zmianie zdjęcia, zagubieniu lub utracie ELS z powodu kradzieży, zniszczenia ELS z winy studenta)

Uwaga!!! Student zobowiązany jest do złożenia w dziekanacie oświadczenia o zgubieniu, zniszczeniu lub utracie z powodu kradzieży indeksu lub legitymacji:

Zarządzenie nr 15/R/11 Rektora Uniwersytetu Gdańskiegoz dnia 4 lutego 2011 roku
  • 0 zł - w przypadku stwierdzonego zniszczenia ELS z winy producenta blankietów legitymacji

Płatności należy dokonać na indywidulany numer konta studenta

Załącznik Rozmiar
zal_z15r11-1.docx 14.55 KB

Data publikacji: czwartek, 14. Maj 2009 - 00:00; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: czwartek, 22. Sierpień 2019 - 09:14; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny